KONST / Litografier / Färglitografi 12914067
nr 1291 4067
Oswaldo Guayasamin
(1919-1999), Ecuador
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 48x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:03:30
300 kr
350 kr
Oswaldo Guayasamin
Läs mer om Oswaldo Guayasamin